ЩО ЦЕ? У церкві під час богослуження раптово померли 16 людей

СВІТ

Удар блискавки став причиною масової загибелі людей

Як стало відомо, щонайменше 16 людей були вбиті ударом блискавки на минулих вихідних.

Повідомляється, що 10 березня, блискавка вдарила в церкву, в якій знаходилося кілька десятків людей. У результаті удару загинуло 14 прихожан.

“Деякі потерпілі залишаються в критичному стані”, – заявили місцеві чиновники.

 Також, двоє осіб, включно з учнем початкової школи, померли після удару блискавки днем раніше. Десятки людей отримали травми і були госпіталізовані.

Нагадаємо, в Індії відразу після весілля молодята підірвалися на вибухівці. Зловісний інцидент стався в районі Болангір штату Одіші через кілька днів після весілля, коли молодята стали розглядати подарунки.

Як пізніше з’ясувалося, вибухівка була закладена в одному з подарунків. Коли чоловік і жінка розпакували його, пакет вибухнув. Відзначається, що на місці події трагічно загинула бабуся нареченого, а молодят екстрено доставили в лікарню.

Також, троє дітей у віці від одного до чотирьох років загинули в пожежі в одноповерховому будинку в селі Верблюжка Кіровоградської області.

Повідомлення про спалах надійшло в службу о 13:05. На момент прибуття пожежно-рятувального підрозділу на місце події полум’я охопило одноповерховий житловий будинок з пічним опаленням площею орієнтовно 70 квадратних метрів.

Politeka